Flex Tape Su Geçirmez Tamir Bandı Jumbo Boy
  • Stok Kodu:
  • Stok Miktarı:100 Adet

FLEX TAPE SU GEÇİRMEZ TAMİR BANDI


Su Geçirmez Tamir Bandı Flex Tape, hemen hemen her şeyi, yama, bağlama, mühürleme ve tamir yapabilen süper güçlü, kauçuklaştırılmış, su geçirmez, yeni teknolojiyle üretilmiş sıradan bantların dışında bir banttır.

Su Geçirme Tamir Bandı Flex Tape, yapısı sebebiyle, yapışacağı her noktaya uyumluluk ve mukavemet sağlayan, kalın, esnek, kauçuk astarlı olarak formülize edilmiştir.

Su Geçirmez Tamir Bandı Flex Tape, sıcak veya soğuk, ıslak veya kuru her alanda maximum verimlilik sağlar, hatta öyle ki; su altında bile kullanılabilir!

Flex Tape, suyu, havayı ve nemi anında mühürler ve süper güçlü, esnek ve su geçirmez bir bariyer oluşturur!

Suya Dayanıklı Bant, geniş çatlakları, boşlukları ve delikleri hızlı bir şekilde örtmek için, normal bantlara göre ekstra genişliktedir.

Flex Tape Su Geçirmez Tamir Bandı, UV ye dayanıklı, çevre dostu, VOC içermez ve aşırı sıcak hava koşullarında dahi kullanılabilecek, sıcak eşiği yüksek bir üründür.

Flex Tape, büyük delikler, çatlaklar, boşluklar ve sızıntılar, neredeyse her şeyi kapatır!

Su, hava ve nemi dışarı atın, hemen hemen her şeyi onarın!

 


 
Flex Tape Ürün Özellikleri

Su altında kaplama yapılabilir.

Kesilip parçalar halinde kullanılabilir.

Çok güçlüdür.

Tek kullanımlıktır, kaplanan yüzeyden çıkarıldığında tekrar uygulanamaz.

Suya Dayanıklı Bant Flex Tape, yapıştığı zemine uygulanan basınç ve zaman ile daha mukavemetli hale gelir.

Su Geçirmez Tamir Bandı Flex Tape yapıştırıcıları, plastikleştirilen malzemelere, silikonlu, yağlı, kirli veya gözenekli yüzeylere, su geçirmez veya su itici materyallere yapışmaya karşı direnebilir.

Tuval, naylon, polyester, sentetikler, pamuk ve diğer bazı malzemeler gibi belirli kumaşların maksimum tutuşa erişmesi 24 saate kadar sürebilir.


 
Flex Tape Nerelerde Mükemmel Çalışır ?


Çatı sızıntıları, oluklar, musluklar, tekneler, kayaklar, kişisel su taşıtları, kano, açık hava ekipmanı, karavanlar, RV\'ler ve kampçılar, PVC ve sıhhi tesisat boruları, yağmurlama sistemleri, havuzlar ve kaplıcalar, pencereler, kapılar, duvarlar, dikişler, havalandırma kanalları, hava kanalları, su geçirmez conta ve daha birçok alanda...
 
 

Kullanılabilecek Yüzeyler

PVC, akrilik, metal, çelik, bakır, alüminyum, ahşap, seramik, porselen, fayans, cam, kauçuk, fiberglas, sıva, taş, çimento, beton, kuru cephe, EPDM çatılar, bazı plastikler, kumaşlar, vinil ve çok daha fazlası!

 

 

Ürün Ölçüleri 

Uzunluk  : 150 cm.

Genişlik  :   20 cm.

 

 

Paket İçeriği 

1 adet Flex Tape Dayanıklı Bant

Yorum yaz

Not:
Kötü Üyü

SİZİN İÇİN SEÇTİKLRİMİZ

Whatsapp Sipariş