Car Cache Koltuk Arası Asılabilir File (Siyah)
  • Stok Kodu:1442646727
  • Stok Miktarı:100 Adet

Burada aracınızın veya minibüsün ön düzenlemek zaman için fikirler ve ipuçları bir çift vardır. Bugün biz özellikle torpido gözü, orta konsol ve temiz ve düzenli ön sürücü ve yolcu koltukları tutulması ile uğraşmak gerekir.
Ben bir minibüs sahip seviyorum, ama temiz kalıyorum çok titiz değilim. Özellikle çocuklar - Ben içine gelenler için "kurallar" var. Van yeni birinci iken lastik paspaslar aldım ve bu yüzden halı altında artık lekesiz! Torpido gözü ise, olmamalıdır, tüm kağıtları ve çöp temizleyin. Araba çöp tenekesi bazı tip ile gelip emin olun. Ben benim, benim van "gırgır kanca" asılı var. Biz gaz almak her zaman, biz van tüm çöp kutuları boş {biz iki tane var}. Sadece torpido gözünde önemli şeyler tutun: sigorta, tescil ve seyahat ederken ihtiyacınız olabilecek her türlü diğer önemli gazetelerin kanıtı.
Orta konsol aynı zamanda şeylerin küçük bir miktar tutmalı - kalem ve kağıt, ekstra şarj, kullanım kılavuzu, ekstra pil {DVD player kulaklığı varsa}. Sık sık arabada makbuzları tutmak, düzenli ve organize tutmak için bir kupon organizatör veya basit bir zarf kullanmayı düşünün.
Yanınızda bir yolcu varken daha küçük bir araba ve çantanızda koymak için bir yer varsa burada harika bir fikir. Bu, bir araba önbellek denir {Gerçekten gidip bir tane almak gerekiyor} hakkında başka organizatör söyledi.

Yorum yaz

Not:
Kötü Üyü

SİZİN İÇİN SEÇTİKLRİMİZ

Whatsapp Sipariş