Hakkımızda

Biz Kimiz?
Realtoptan com yıllardan bugüne kadar ziyaretçilerine sıradışı indirimlerle ürünler sunan bir eticaret sitesidir.

Satılan ürünlerin tamamını realtoptan.com kendisi ithal eder, bu operasyon sayesinde yalnız ziyaretçilerine gerçekten indirimli fiyatlar ve memnun edici bir satış sonrası destek sağlamaktadır.

realtoptan com da satılan ürünlerde aracı yoktur. Yurtiçi ve Yurtdışı Üreticiden direk olarak tüketiciye sunulur.

realtoptan.com aslında tahmin edildiğinden çok daha geniş bir ekip. 2008 yılından bugüne e-ticaret alanında faaliyet gösteren Realtoptan.com bilişim teknolojileri ve girişimcilik alanında bir çok ödüle layık görülmüş, sektörün önde gelen işletmeleri arasındadır.

İnternetten keyif alan, bilgisayar başında daha rahat nefes alabilen ve internet dünyasında faydalı bir değer oluşturmak için bir araya gelmiş genç bir ekibin her geçen gün kalabalıklaşarak oluştuduğu geniş bi ekip.

Tecrübeli ve genç internet yeteneklerinin birarada olduğu güvenilir ve internet dünyasını bilen, Türkiye\'deki e-ticaret sektörünün oluşmasında en başından beri büyük katkıları olmuş profesyonellerden oluşan ekbimiz her geçen gün size daha iyi bir servis sunabilmek için sabahları tatlı uykusundan kalkıyor, geceleri de kahve eşliğinde sizin için çalışıyor.

 

Whatsapp Sipariş