IŞIK İLE İYONİK HAVA TEMİZLEYİCİ

IŞIK İLE İYONİK HAVA TEMİZLEYİCİ
IŞIK İLE İYONİK HAVA TEMİZLEYİCİ IŞIK İLE İYONİK HAVA TEMİZLEYİCİ
Ürün Kodu: 1542376223
Stok Durumu: 143ÜRÜN FİYATLARINI GÖRMEK İÇİN LÜTFEN
Kayıt Olunuz
ya da
Giriş Yapın!
 

 

Tuvalet, depo, çalışma  gibi küçük bir alanda, hava akışı genellikle durgundur. Bu ortam, üreme bakterilerini kolayca besleyebilir ve saldırgan kokular üretebilir.

Zarif, kablosuz hava temizleyicimiz ile tüm bu sorunları çözebilir ve evinizde temiz ve temiz havanın keyfini çıkarabilirsiniz.

İleri iyonik rüzgar teknolojisi kullanan hava Temizleyicisi, saldıran kokuları nötralize etmek ve bakterileri öldürmek için ozon zengini hava akımı yayar.

Metal toz toplayıcı, toz, polen, elyaf ve mantar sporları gibi havadaki mikroskobik kirleticileri ve alerjenleri absorbe etmek için statik elektrik üretir.

Herhangi bir filtre materyalinin değiştirilmesi gerekmez. Sadece toz toplayıcı dışarı çekin ve nemli bir bezle temizleyin. Bu kablosuz iyonik hava ferahlatıcı, gereksiz yere sahip olmadan duvara yakın oturuyor.

Bu modayla tasarlanmış kompakt hava Temizleyicisi motorsuz bir şekilde çalışır ve günde sadece 2 watt tüketir. Ayrıca, küçük bir alana yeterli ışık sağlayan uzun ömürlü LED X J-202 evlerde ideal bir elektrikli cihaz olmasını sağlar.

Yorum Yap

Adınız:
Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!
Oylama:
Doğrulama kodunu giriniz: