Micro Needle Roller tekniği ile cilt bakımı
  • Stok Kodu:1481025065
  • Stok Miktarı:500 Adet

Micro Needle Roller Sistemi

Micro Needle Roller Sistemi (Cilt Gençleştirme)

Micro Needle Therapy: Ameliyatsiz güvenilir cilt gençleştirme ve cilt yenileme yöntemi

Micro Needle Therapy tüm vücuda uygulanabilen yüz, el, boyun ve dekolte bölgesinde; cilt gençleştirme, kırışıklık tedavisi; saç dökülmesi, yara tedavileri, vücutta çatlak ve selulit tedavileri vb.sorunlar için kullanılan devrim niteliğinde bir uygulama yöntemidir. Cildin değerli üst tabakası epidermise zarar vermeden, soymadan, tahriş etmeden cildi derinden etkileyerek tedavi etmek üzere kullanılan bu yöntem cilde güvenilir bir şekilde yenileme imkanı sunarken kişinin sosyal ve iş yaşamındandan uzak kalmasına gerek kalmaz.

Micro Needle Therapy tek başına tıpkı peeling laser dermabrasyon gibi başlı başına etkin son derece kolay güvenli acısız bir yöntemdir. Micro Needle Therapy ile kombine uygulamalar imkanı sayesinde ablatif olmayan, örneğin Fraksiyonel Lazer Tedavisi, IPL ve Kimyasal Peeling gibi tedavilerden daha efektif sonuçlara ulaşabilir.

Micro Needle Therapy Nerelere Uygulanır?

-Yüz

-El

-Boyun

-Saç

-Akne, Leke, çatlak, selülit ve vücutta doku kaybı olan bölgeler.

Kullanıldığı Alanlar

-İnce çizgi ve kırışıklıkların tedavisi

-Cilt sıkılaştırma

-Ağız etrafındaki sigara çizgileri

-Kaz ayakları ve dudak etrafındakı barkot çizgileri

-Genişlemiş gözeneklerin azaltılması,

-Saç dökülmesi,

-Leke, akne izleri, operasyon ve yanık skarlarının belirginliğinin azaltılması, gebelik çatlakları, selulit gibi pek çok dermotolojik sorunun tedavisinde kullanılır.

 

İşlem Nasıl Uygulanıyor?

Micro Needle Therapy uygulanacak bölgeye saf hyaluronik asid uygulanır. Micro Needle Therapy’de bulunan kılcal küçük iğneler yukarı aşağı hareket ederek cildin 1 cm karelik alanında 1000 mikro delik açar. Bununla birlikte cilt problemine göre kullanılan ürünlerin hızla Micro Needle Therapy ile birlikte açılan kanallardan emilmesi sağlanır. Micro Needle Therapy cihazının cilde dik olarak hızla girip çıkan ultra ince mikro iğneleri (0,02 mm) sayesinde deri yüzeyinde mikroskobik kanallar açılması ile cildin iyileşme mekanizmaları tetiklenir ve bu islem sonucu cildin sıkılığı, elastikiyeti için vazgeçilmez olan “kollajen” ve “elastin” sentezi sağlanır, kan dolaşımı artar.

Cildin kendi iyileşme mekanizmalarını harekete geçiren bu güvenli yöntem daha sıkı, gergin ve parlak bir cilt elde edilmesini sağlar. İnce çizgiler, kırışıklıklar, kaz ayakları ve dudak etrafındaki barkod çizgileri üstünde etkilidir. Ayrıca akne ve vücut çatlaklarının ve cerrahi sonrası izlerin belirginliğini azaltır.

Micro Needle Therapy Farkı ve Avantajları

-Micro Needle Therapy sistemi tüm mezoterapi serumları ve vitaminleri ile kombine olarak kullanılır. Kullanılan serum ve vitaminlerin cilt tarafından emilmesini sağlar ve bu özelliği sayesinde kullanılan bütün solüsyonların etkinliğini maksimuma çıkarır,

-Bu yöntemde geleneksel lazer yöntemlerinden farklı olarak ısı hasarı yani yanık oluşturmadan, derinin kıymetli üst tabakasını soymadan, tahriş etmeden cilt derinden uyarılarak yenilenmesi sağlanıyor,

-Cildin üst tabakası hasar görmediği için yaz aylarında da rahatlıkla uygulanabiliyor,

-Dizaynı, burun kenarı, göz çevresi, dudak çevresi gibi ulaşılması güç bölgeleri tedavi edilebiliyor,

-İşlem sonrası leke ya da iz oluşma riski bulunmadığından tüm cilt tiplerinde uygulanabiliyor,

-Lazerle soyulmuş cilt de uygulanabilme güvenilirliği sağlıyor,

-Her cilt tipinde ve her bölgede uygulanabiliyor,

-Uygulanışı kolay ve konforludur,

-İyileşme süreci çok hızlıdır,

-Hem bayanlar hem de erkekler için sonucu çok memnun edici bir uygulamadır,

-Bu sistem FDA ve CE onaylıdır.

 

Micro Needle Therapy Uygulamasının Sonuçları

-Sıkı, parlak ve gergin bir cilt,

-İnce çizgilerin azalması,

-Sağlıklı ve parlak saçlar,

-Akne ve diğer lekelerin azalması ve hatta yok olması,

-Çatlak ve deri gevşemelerinin giderilmesi.

Yorum yaz

Not:
Kötü Üyü

SİZİN İÇİN SEÇTİKLRİMİZ

Whatsapp Sipariş