Disk ağrısı ve kemik rahatlaması için pelin boyun Bandı

Disk ağrısı ve kemik rahatlaması için pelin boyun Bandı - 240131140852 - - Malzemeler: doğal pelin boyun yaması, kullanımı çok güvenli olan doğal pelin gibi çeşitli aktif maddeler içerir ve güvenle kullanabilirsiniz. Yorgunluğu gidermek: bu omuz ve boyun

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Stok Durumu: 100

Ürün Kodu:

Etiketler:  Disk ağrısı ve kemik rahatlaması için pelin boyun Bandı240131140852

Malzemeler: doğal pelin boyun yaması, kullanımı çok güvenli olan doğal pelin gibi çeşitli aktif maddeler içerir ve güvenle kullanabilirsiniz.

Yorgunluğu gidermek: bu omuz ve boyun yamasının kendiliğinden ısıtma etkisi, yumuşak dokuları germeye ve kasları rahatlatmaya yardımcı olur, böylece esnekliği arttırır ve sertliği azaltmaya yardımcı olur.

Kullanımı kolay: servikal etiket kullanımı çok basit, ılık su ile cildi yıkayın ve % koruyucu film çıkarın ve sonra yama yumuşak tarafını ağrıyan alan ile temas halinde koyun.

Taşıması kolay: bu pelin yamasının sizin için çok büyük olmasının nedeni, küçük boyutlu ve taşıması kolay olmasıdır, bir torbaya paketlenebilir ve her zaman kullanılabilir.

Her yaş grubu için uygundur: servikal yamalar sık sık yorgun ve stresli hisseden insanlar için çok uygundur. Alt sağlık kalabalığının kitleleri için de uygundur.

 

Ürün boyutu: 13*10cm/5.11 * 3.93in

Raf ömrü: 1 yıl

Ürün ağırlığı: yaklaşık 30g

Paingone kolay pelin boyun yama meridyenler rahatlatıcı kemik aktive etiket omuz servikal Disk ağrısı içinPaingone kolay pelin boyun yama meridyenler rahatlatıcı kemik aktive etiket omuz servikal Disk ağrısı içinPaingone kolay pelin boyun yama meridyenler rahatlatıcı kemik aktive etiket omuz servikal Disk ağrısı içinPaingone kolay pelin boyun yama meridyenler rahatlatıcı kemik aktive etiket omuz servikal Disk ağrısı içinPaingone kolay pelin boyun yama meridyenler rahatlatıcı kemik aktive etiket omuz servikal Disk ağrısı içinPaingone kolay pelin boyun yama meridyenler rahatlatıcı kemik aktive etiket omuz servikal Disk ağrısı içinPaingone kolay pelin boyun yama meridyenler rahatlatıcı kemik aktive etiket omuz servikal Disk ağrısı içinPaingone kolay pelin boyun yama meridyenler rahatlatıcı kemik aktive etiket omuz servikal Disk ağrısı içinPaingone kolay pelin boyun yama meridyenler rahatlatıcı kemik aktive etiket omuz servikal Disk ağrısı için

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  Whatsapp Sohbet