Koruyucu Su Geçirmez Motosiklet Diz pedi

Koruyucu Su Geçirmez Motosiklet Diz pedi - 240707164427 - - Genel Bakış 1. Dayanıklı malzeme: gece veya düşük ışık koşullarında görünürlüğünüzü artırın. Bisiklet bacak müşterilerimizle benzersiz yansıtıcı şeritler, maksimum güvenlik sağlar. 2. Warm ve po

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Stok Durumu: 100

Ürün Kodu:

Etiketler:  Koruyucu Su Geçirmez Motosiklet Diz pedi240707164427

Genel Bakış
1. Dayanıklı malzeme: gece veya düşük ışık koşullarında görünürlüğünüzü artırın. Bisiklet bacak müşterilerimizle benzersiz yansıtıcı şeritler, maksimum güvenlik sağlar.
2. Warm ve polar: bizim bisiklet bacak ısıtıcıları aşınmaya dayanıklı polar ve kalınlaşmış malzeme yumuşak ve rahat yalıtım sağlar. Soğuk rüzgarı etkili bir şekilde engellerler ve daha rahat ve daha sıcak bir yolculuğun keyfini çıkarmanızı sağlar.
3. Gelişmiş koruma: hava koşullarına dayanıklı kapsama sunan bisiklet bacak ısıtıcılarımızla bir sonraki bisiklet sürüşünüz için vites. Gelişmiş tekniklerle hazırlanmış, yağmurlu ve karlı havalarda nem penetration syonunu önler, gelişmiş koruma ve ideal konfor sağlar.
4. Süper kavrama: bizim bisiklet bacak ısıtıcıları ile soğuk hava bisiklet sırasında güveninizi artırın. Bir fermuar ile sabitlenmiş kaymaz sapan, bacak boyutunuza ve eğrilerinize uyum sağlar ve tüm vücut tipleri için güvenli ve destekleyici bir uyum sağlar. Kaymaya veda et ve endişesiz sürüşlere merhaba.
5. Çok fonksiyonlu: yürüyüş, balık tutma veya diğer açık hava aktivitelerinden hoşlanıyorsanız, bu bisiklet bacak ısıtıcıları kış seyahati için bir zorunluluktur. Bisiklet, motosiklet ve diğer araçlarla uyumludur ve farklı sıcaklık ve konfor ihtiyaçlarını karşılayabilir.

Açıklama:
Ayrıca sıcak ve kuru tutarken görünürlüğü artırmak için tasarlanan bu bacak ısıtıcıları, yürüyüş, balıkçılık ve daha fazlası sırasında kaymayı önlemek için kaymaz bir askıya sahiptir. Ayrıca, nem penetration syonunu önlemek için mükemmeldir, hava ne olursa olsun rahat kalmanızı sağlar.

Ürün Özellikleri
Malzeme: kadife
Ürün boyutu: 70cm
Çevresi: 40-72cm
Uygulanabilir yükseklik 165cm
Uygulanabilir ağırlık: 100-130kg

Paket İçeriği: 1 çift diz pedi
        

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  Whatsapp Sohbet