Şarjlı Damacana Pompası

Şarjlı Damacana Pompası - 230828154043 - - Ürün Detayları Şarjlı Damacana Pompası Damacana Su Pompası Otomatik Usb Şarjlı Özellikler Demode Su Pompalarını Unutun! Su taşırma derdine son. Dijital tasarımı ile tek dokunuşta su doldurabileceksiniz. Ş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Stok Durumu: 100

Ürün Kodu: 230828154043

Etiketler:  Şarjlı Damacana Pompası230828154043

Ürün Detayları

Şarjlı Damacana Pompası Damacana Su Pompası Otomatik Usb Şarjlı


Özellikler

Demode Su Pompalarını Unutun! Su taşırma derdine son. Dijital tasarımı ile tek dokunuşta su doldurabileceksiniz. Şarjlı Su Pompası birinci sınıf malzeme seçimi sebebiyle koku tutmaz ve sağlıklıdır. BPA içermeyen yapısı nedeniyle anne ve bebeklerin kullanımına uygundur.

Kesintisiz Kullanımlı Şarjlı Su Pompası
Şarj gösterge ışığı sayesinde sizi asla yarı yolda bırakmaz, uzun ömürlü bataryası sayesinde 6-8 damacanaya kadar kesintisiz kullanım sağlar ve USB şarj girişi sayesinde kolayca şarj olur. Sade tasarımı ile kapaktan kolay çıkım sağlarken şık tasarımı ile de mutfağınızda vazgeçemeyeceğiniz küçük ev aleti olarak inovasyonel bir dokunuş katacak.

-Renk: BEYAZ
-Gerilim: 5V
-Malzeme: ABS
-Güç: 4W


Mutfak da kullanılacak pratik malzemeler ile işiniz hız kazanırken siz de zamandan tasarruf edebilirsiniz. Her alana özel üretilmiş pratik mutfak gereçleri ile yemek hazırlama sürecinizden tam verim alabilirsiniz. Sebze ve meyvelere özel üretilen dilimleyici, çekirdek çıkarıcı, ezici gibi gereçler sayesinde görüntü olarak şık sofralar hazırlayabilirken pratik olarak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Mutfakların baş kahramanlarından bıçaklar da her daim keskinlik için bıçak bileyicisi tercih ederek, verimli bir yemek deneyimi yaşayabilirsiniz.

Mutfak da detaylara önem verenlerdenseniz her zaman elinizin altında olmasından mutluluk duyacağınız bu ürünler keyifli yemek serüvenlerinize eşlik etsin. Hamur işleri dahil her alanda kullanılabilen oklava, çırpıcı, kesme tahtası, mutfak tartısı, mutfak zamanlayıcısı gibi ürünler planlı bir yemeğin detaylarına eşlik eder. 

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  Whatsapp Sohbet