Taşınabilir Yıkanabilir Giysiler Yapışkan Saç Topu

Taşınabilir Yıkanabilir Giysiler Yapışkan Saç Topu - 240708221202 - - Hafif ve Dayanıklı: Tüy Dökücü Silindir Top, birinci sınıf ABS ve PU malzemelerden yapılmıştır ve uzun süreli kullanım sağlarken kolay kullanım için hafiftir. Kullanımı Kolay ve Etkili

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Stok Durumu: 100

Ürün Kodu:

Etiketler:  Taşınabilir Yıkanabilir Giysiler Yapışkan Saç Topu240708221202

Hafif ve Dayanıklı: Tüy Dökücü Silindir Top, birinci sınıf ABS ve PU malzemelerden yapılmıştır ve uzun süreli kullanım sağlarken kolay kullanım için hafiftir.
Kullanımı Kolay ve Etkili: Bunun yeniliği Çok Amaçlı Lint Remover, çeşitli yüzeylerdeki evcil hayvan tüylerini ve tüylerini zahmetsizce çıkararak size ve düzenli bir ortam sunar. kez, israfı azaltır ve sürdürülebilir bir seçim haline getirir.
Evrensel ve Pratik: Yapışkan Tiftik Merdane Topu, giysilerden, mobilyalardan ve arabaların iç kısımlarından tüy ve evcil hayvan tüylerini çıkarmak içindir, da onu her evcil hayvan için olmazsa olmaz bir alet haline getirir sahibi.
Her Yere Getir: Yapışkan Silindir kompakt ve portatiftir, çantanızda veya el çantanızda taşımayı kolaylaştırır ve hareket halindeyken tüy ve tüyleri almak için her zaman hızlı ve kolay bir çözüme sahip olmanızı sağlar.
Renk: pembe, beyaz, yeşil
Malzeme: ABS Poliüretan
Boyut: Yaklaşık 6,8 x 6,8 x 6,8 cm
Ağırlık: yaklaşık 98g

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  Whatsapp Sohbet